WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

 

Web tasarımı önemlidir çünkü müşterilerinizin markanızı nasıl algıladığını etkiler. Onlarla ilgili yaptığınız izlenimler, sitenizde kalmasına ve firmanız hakkında bilgi edinmesine veya sitenizden ayrılıp bir rakibe yönelmesine neden olabilir.

 

Web tasarımının temel amacıweb sitesi ziyaretçilerine ve web sitesinin sahibine karşılıklı fayda sağlayacak bir platformun oluşturulmasıdır.

 

Web tasarım dinamik yapısı olan, hareketli görselleri ve tıklanabilir butonları olan interaktif web sayfalarının arka planından ziyade dış görünüşü ile ilgilenen hizmetler bütünüdür.

Grafik tasarımdan farklı olarak web tasarım içerisinde grafik tasarımı, yazılımı ,HTML CSS ve javascript kodlamaları barındırmaktadır.  Web tasarımın etkili olabilmesi için , çalışmalara başlamadan önce belirli analizler ve planlama yapılması gerekmektedir.  

Günümüzde birçok kurum ve şahıs kendisini etkili bir şekilde tanıtabilmek, ulaşılabilirliğini arttırmak için web tasarım yaptırmaktadırlar. Web tasarım internet ortamında bir firmanın görünümünü yansıtmaktadır.